Recenzje produktów

Man Tabs – działanie, opinie, cena

Chcesz poczuć się jak gwiazda filmów dla dorosłych? Chcesz, aby twoja partnerka krzyczała z rozkoszy, kiedy raz po raz doprowadzać ją będziesz do orgazmu? Man Tabs są w stanie ci to zagwarantować. To tabletki, które wpływają na męską erekcje, powodując jej znaczne wzmocnienie.man tabs opinie

Wiadomo, że czasami każdy może mieć gorszy dzień. I mimo podniecenia seksualnego, erekcja nie jest pełna, lub nawet w ogóle nie da się jej osiągnąć… Wystarczy jednak sięgnąć po Man Tabs, aby ten problem was już nie dotyczył. I to wszystko zaledwie w kilkadziesiąt minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym.

Jak działa Man Tabs?

Są bezpieczne i naturalne odpowiedniki popularnych niebieskich pigułek, które pomagały mężczyznom za pomocą sildenafilu. Tutaj natomiast pomagają takie składniki jak nasiona kozieradki, korzeń różeńca górskiego,korzeń Sarsaparilla, łodyga owsa zwyczajnego, cynk oraz magnez.

efekty man tabs
Jedna tabletka kosztuje zaledwie 39, 90. Za opakowanie zawierające 2 tabletki należy zapłacić 69,90, natomiast opakowanie zawierające aż 10 tabletek to wydatek rzędu 299 zł.

Man Tabs – 1 TAB. już za 69,90zł 39,90zł

orgasm control gdzie kupić

KUPUJĄC W ZESTAWIE OSZCZĘDZASZ!
Man Tabs 2 TAB. 99,90zł 69,90zł
Man Tabs 10 TAB. 399,90zł 299,90zł

jak działa man tabs

Opinie